KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14499154
nr 1449 9154
Blandteknik
Carl de Wit, Komposition. Signerad. Blandteknik på pannå, 42x55, yttermått inklusive ram: 58x70 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:40:45
100 kr
300 kr